Being Well

Trend Report 2021

Czym jest Wellbeing, czyli trend, który w latach 2019-2020 przyciągnął kapitał VC przekraczający 300 mld USD? W jaki sposób marki wykorzystują ten trend? Jakie są najpopularniejsze metody ich działania w tym obszarze? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi - zapoznaj się z naszą analizą.

W raporcie m.in. 

  • Analiza ponad 400 globalnych marek z wielu branży w obszarze Wellbeing.
  • Prezentacja 64 najatrakcyjniejszych brandów.
  • Opis 6 kluczowych trendów rozbitych na 26 subtrendów, dzięki którym lepiej zrozumiesz, jakie typy usług są obecnie najbardziej na czasie.


Zapraszamy do zapoznania się z naszym raportem Wellbeing! Poniżej znajdziesz jego fragment, a jeśli interesuje Cię pełna wersja – wypełnij formularz. Raport otrzymasz mailem.


Aby pobrać raport, wypełnij formularz:

Pole jest wymagane Pole jest wymagane Pole jest wymagane Pole jest wymagane Pole jest wymagane Pole jest wymagane Pole jest wymagane To nie jest poprawny e-mail Pole jest wymagane
Oświadczam, że zapoznałem/łam się z  Polityką prywatności i akceptuję jej treść. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem moich danych osobowych jest ONE ELEVEN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-529) ul. Kaniowska 23 B, Warszawa.*
Pole jest wymagane
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez ONE ELEVEN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, w tym dotyczących projektów, raportów, badań, nowości, drogą elektroniczną na adres email / numer telefonu podany w formularzu oraz na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu ustawy z 16.07.2004 Prawo telekomunikacyjne.
Pole jest wymagane